budowlane > Aktualności

A A A

Urządzenia wentylacyjne marki VTS - komfort, oszczędność, bezpieczeństwo

04.04.2017

 

VTS jest niekwestionowanym liderem na rynku urządzeń HVAC. Jednak taki sukces nie bierze się znikąd. Składa się na niego wiele lat doświadczenia na rynkach całego świata, doskonałe produkty oraz tysiące zadowolonych klientów. Proponowane przez VTS rozwiązania wyznaczają trendy i zmieniają postrzeganie całej branży.

 

Wybierając urządzenia VTS wybieramy jakość którą docenili najważniejsi niezależni światowi eksperci – m.in. Eurovent, TUV, BVQI, Rostest, MBF-TMB, czego dowodem są otrzymane certyfikaty: EUROVENT, TUV – PN-EN 1886, PN-EN 13053, CE, ISO 9001.

 

Asortyment oferowany przez VTS to:

 

 

 

Co zatem sprawia,że produkty oferowane przez tą firmę są tak chętnie wybierane przez klientów w 40 państwach świata? Gdzie tkwi ich innowacyjność i unikalność? Jak osiąga się tak spektakularny sukces? Odpowiedź jest prosta: produkty muszą być nowoczesne oraz komfortowe w użytkowaniu, ekonomiczne oraz bezpieczne. Tylko i aż tyle.

 

Komfort.

VTS przywiązuje dużą uwagę zarówno do doskonałych parametrów technicznych swoich produktów jak i do ich wyglądu oraz komfortu ich użytkowania. Dlatego mamy do czynienia z urządzeniami bez wątpienia wyróżniającymi się zgrabną konstrukcją, designerskim wzornictwem oraz piękną linią. Takimi które w naszych budynkach oraz pomieszczeniach wyglądają po prostu ładnie i stanowią ciekawy element wyposażenia który nie szpeci a zdobi. Wykorzystanie nowatorskich rozwiązań sprawia, że urządzenia oferowane przez VTS Group są dodatkowo najcichsze na rynku co znacznie podnosi komfort ich użytkowania i odczucia osób pracujących w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Jeśli dodamy do tego prostą intuicyjną obsługę to czego chcieć więcej?

 

Oszczędność.

Rozwiązania stosowane w produktach VTS sprawiają, że zarówno koszt zakupu jak i koszt ich eksploatacji jest znacznie niższy niż w konkurencyjnych urządzeniach. Doskonałe dopasowanie urządzeń do gabarytów oraz przeznaczenia budynku gwarantuje maksymalną wydajność przy minimalnych poborach energii. Dodatkowo oferowane pięć lat gwarancji na urządzania oraz dożywotnia gwarancja na obudowy nagrzewnic oraz kurtyn powietrznych sprawia, że oszczędzamy pieniądze i śpimy spokojnie.

 

Bezpieczeństwo.

Urządzenia oferowane przez VTS spełniają bardzo wysokie wymagania techniczne. Sprawia, to że wyprzedzają swoją konkurencję co najmniej o kilka długości i nie sposób im dorównać. Zastosowanie nowatorskich rozwiązań sprawia, że produkty VTS są kompaktowe oraz wykazują dużą sprawność i szczelność niezależnie od warunków w jakich przyjdzie im pracować. A to wszystko przy niebywale niskim poborze energii. Szybka dostawa oraz niezawodny serwis sprawia, że nasza inwestycja jest zabezpieczona w najlepszy z możliwych sposobów.

 

Połączenie trzech powyższych cech sprawia że produkty VTS są tak cenione przez klientów na pięciu kontynentach. Dlatego poszukując rozwiązań HVAC dla swojej inwestycji, warto zdecydować się na urządzenia VTS Group, aby mieć pewność, że wybraliśmy najlepiej.

Komentarze (0)

Jeżeli chcesz podzielić się z Czytelnikami swoją opinią na ten temat, możesz wziąć udział w dyskusji. Komentarz pojawi się po weryfikacji przez nasz zespół redakcyjny.

ostatnio dodane firmy

Eurometal Sp. z o.o.

Eurometal Sp. z o.o. Już 25 letnia obecność na rynku obrabiarek do metali świadczy...

Arche Sp. zo.o.

Działalność firmy to nie tylko budowa domów, apartamentów, mieszkań, hoteli czy...

DREWTRAK Usługi Tartaczne Łukasz Pulkowski

Firma DREWTRAK zajmuje się produkcją wyrobów tartacznych oraz...

Hurtownia narzędzi REAKTOR

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą oraz doradztwem w zakresie narzędzi,...

dodaj swoją firmę

ostatnio dodane oferty

Używany wibromłot PVE 38M do pracy na...

Używany wibromłot PVE 38M wraz z zasilaczem PVE 500 i uniwersalnym zaciskiem PVE 150...

Palownica wiertnica CFA usługi wynajem...

Przedmiotem aukcji jest jeden dzień pracy palownicy CASAGRANDE 425 CFA wraz z...

Dźwig, żuraw 50 T - wynajem, usługi...

Przedmiotem aukcji jest wynajem pracy dźwigu FAUN 50 TON wraz z obsługą...

Ścianka szczelna wciskana wciskarka -...

Nasza firma posiada wypożyczalnię sprzętu do wciskania statycznego ścianek...

dodaj swoją ofertę