warsztat > Testy i recenzje

A A A

Kompresor, agregat, ładowarka (230V, 12V, USB), prostownik, rozruch, latarka, pompka - w jednym ?

05.07.2011

 

Firma Reaktor - dystrybutor narzędzi w Siedlecach woj. Mazowieckie posiada w swojej ofercie urządzenie o ogromnych możliwościach. Avanty firmy Revolution Air to mobilna stacja zasilania, czyli energia dostępna w każdym miejscu.

Zestaw składa się z: urządzenia Avanty , dwóch kabli rozruchowych do akumulatora, dwóch końcówek do ładowania 12V i 230V, przejściówki do pompowania materaców i piłek, oraz instrukcji obsługi.

 

 

 

Specyfikacja producenta:

Wbudowana bateria: 20Ah

MAKSMALNA moc podłączanych urządzeń: 300W

Rozruch akumulatora: max 400A

Ładowanie z sieci 230V: TAK, ładowarka w zestawie

Ładowanie z gniazda 12V: TAK, przewody w zestawie

Napięcie wyjściowe: 230V AC / 12V DC / 5V USB

Waga: 11kg

Wysokość: 270mm

Długość: 330mm

Głębokość: 250mm

 

> KARTA PRODUKTU <

 

> PREZENTACJA PRODUKTU <


 

Urządzenie posiada wiele gniazd i wskaźników świadczących o ogromnych możliwościach jego zastosowania, pomimo niewielkich rozmiarów znajdziemy tu:

 

- Gniazdo 230V - inwertorowy konwerter napięcia pozwalający na zasilanie wszelkich urządzeń elektrycznych o mocy maksymalnej 300W

 

- 2 gniazda zapalniczkowe 12V - możliwość zasilania lodówek turystycznych, odbiorników TV, nawigacji GPS, radia CB itp.

 

- 2 gniazda USB (5V) - możliwość ładowania telefonów komórkowych, smartfonów, odtwarzaczy MP3, odtwarzaczy MP4 itp.

 

- Woltomierz oraz tester pomiaru napięcia

 

- Przełącznik funkcji rozruchu akumulatora Booster - możliwość uruchomienia samochodu z wyczerpanym akumulatorem. (Przewody rozruchowe z klamrami stanowią wyposażenie urządzenia)

 

- Manometr kompresora -funkcja pompowania (wbudowany mini kompresor 10bar) oraz elastyczny wąż gumowy zakończony końcówką do pompowania kół.

 

- Lampa oświetleniowa - wbudowana silna latarka z diodami LED.

 

Możliwości zastosowania są ogromne wręcz nieograniczone..., urządzenie jest przydatne w domu, w ogrodzie, na camping, na łódkce, na rybach, na pikniku, na plaży, pod namiotem, w garażu, w samochodzie, w przerwie dostawy prądu, w podróży… itd.

 

Poniżej film prezentujący możliwosci urządzenia:

 

 

Mobilne źródło prądu posiada wbudowany akumulator o pojemności 20Ah. Urządzenie można ładować na 2 sposoby: ładowarką sieciową z gniazda 230V lub ładowarką samochodową z gniazda 12V. Czas jego działania uzależniony jest od poboru mocy danego urządzenia i wacha się od 40 minut w przypadku korzystania np. z szlifierki o mocy 300W do nawet 30 godzin !!! w przypadku telefonów komórkowych.

 

AVANTY cechuje się nowoczesnym designem, ergonomicznym kształtem i komfortem użytkowania. Nie emituje żadnego hałasu, ani spalin. Obudowa wykonana jest z wysokowytrzymałego polipropylenu w kolorze pomarańczowym a czarne elementy są z gumy - dzięki temu jest odporna na wstrząsy i trwała. Stacja zasilania AVANTY to niezastąpione urządzenie dające swobodę korzystania ze wszelkich urządzeń elektrycznych wszędzie tam gdzie mogą wystąpić problemy z dostępem do sieci elektrycznej !

 

 

***

REVOLUTION AIR to prawdziwa rewolucja w segmencie innowacyjnych rozwiązań dzięki którym sprężone powietrze dostępne jest wszędzie i dla każdego. Łatwe w użyciu, intuicyjne w obsłudze, o ujmującym wyglądzie adresowane do wielu odbiorców: od rodzin, osób bez jakiegokolwiek doświadczenia w obsłudze urządzeń mechanicznych, do drobnego rzemiosła i wręcz profesjonalistów. W każdym produkcie znajdziesz coś nowatorskiego i innowacyjnego! Więcej na stronie www.nuair.pl

 

Komentarze (2)

Jeżeli chcesz podzielić się z Czytelnikami swoją opinią na ten temat, możesz wziąć udział w dyskusji. Komentarz pojawi się po weryfikacji przez nasz zespół redakcyjny.

kris | 13:15 08.07.2011

Polecam każdemu ten sprzęt, na początku byłem sceptycznie nastawiony ale po rozmowie ze sprzedawcą tego sprzętu, zdecydowałem się na zakup i powiem szczerze że nie żałuję ani jednej złotówki, sprzęt uratował mi życie kiedy rozładowała mi się bateria w telefonie podczas długiej trasy w nocy, a niestety nie posiadałem ładowarki samochodowej, innym razem nad wodą chłodziliśmy ze znajomymi napoje w lodówce turystycznej, urządzenie naprawdę przydatne do tego niewielki można na stałe wozić w bagażniku auta i na pewno się przyda...

anonimowy użytkownik | 13:05 08.07.2011

Bardzo ciekawe urządzenie, posiadam takie od 2 miesięcy i nigdy mnie nie zawiodło, podłączam laptopa, komórkę, lodówkę turystyczną i wiele innych urządzeń. POLECAM !

ostatnio dodane firmy

Eurometal Sp. z o.o.

Eurometal Sp. z o.o. Już 25 letnia obecność na rynku obrabiarek do metali świadczy...

Arche Sp. zo.o.

Działalność firmy to nie tylko budowa domów, apartamentów, mieszkań, hoteli czy...

DREWTRAK Usługi Tartaczne Łukasz Pulkowski

Firma DREWTRAK zajmuje się produkcją wyrobów tartacznych oraz...

Hurtownia narzędzi REAKTOR

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą oraz doradztwem w zakresie narzędzi,...

dodaj swoją firmę

ostatnio dodane oferty

Gilotyna do blach Schroeder/ Schechtl 1000

Gilotyna do blach Schroeder 1000 - Maksymalna szerokość cięcia 1020 mm -...

Zaginarka do krawędzi blach 360 stopni

Zaginarka do krawędzi blach 360 stopni - Napęd za pomocą silnika trójfazowego -...

Tunel UV Aeroterm85 cm

Tunel UV marki aeroterm o szerokości 85 cm - Szerokość tunelu 85 cm - 2...

Palownica wiertnica CFA usługi wynajem...

Przedmiotem aukcji jest jeden dzień pracy palownicy CASAGRANDE 425 CFA wraz z...

dodaj swoją ofertę