HAFEN - katalog firm | machineo.pl

katalog firm

A A A

HAFEN

Artyleryjska 11
08-110 Siedlce
tel.: 257402001

e-mail: biuro@hafen.pl
www: www.hafen.pl
fax: 257402220
nip: 8212640501

Zakres działalności: handel

Jesteśmy wyłącznym, bezpośrednim przedstawicielem w Polsce, wiodącej w Europie, austriackiej firmy PWA BERNARDO, oferującej kompletny asortyment profesjonalnych i hobbystycznych urządzeń do obróbki metalu, drewna, blachy, oraz dodatkowego wyposażenia firm usługowo-produkcyjnych.

PWA Austria i marka Bernardo to uznane w całej Europie konsorcjum z wieloletnią tradycją na rynku w branży obrabiarek. Od załozenia firmy PWA minęło więcej niż 30 lat lecz zasady i ambicje pozostały te same: Oferować najszerszy zakres maszyn, urządzeń i akcesorii do obróbki drewna, metalu i blachy w możliwie najniższej cenie, przy zachowaniu najlepszej jakości - sprostać potrzebom każdego klienta. Firma posiada prawie 10 000 metrów kwadratowych magazynu i salonu wystawowego oraz najlepszych specajlistów z branży. Swoje towary oferuje w 26 krajach Europy, ciągle poszerzając rynek.
Jako bezpośredni przedstawiciel, mamy przyjemność z powodzeniem wzmacniać jej pozycję również w naszym kraju. Gwarantujemy że ta marka broni się sama. Zapraszamy do grona tysięcy zadowolonych klientów.

Dlaczego to właśnie naszej firmie powinni Państwo zaufać ?

Posiadamy najszerszą paletę obrabiarek i urządzeń do obróbki metalu i drewna - zapraszamy do obejrzenia pełnych opisów maszyn, wraz ze zdjęciami, cenami i plikami do pobrania - zakładka Oferta.
Zapewniamy Państwu natychmiastową dostępność towaru dzięki wysokim stanom magazynowym większości asortymentu w Polsce, oraz bardzo częstemu zatowarowywaniu z centrali w Austrii.
Państwa zamówienia realizujemy przeważnie w ciągu 48 godzin roboczych - przeważnie są to 24 godziny.
W przypadku braku asortymentu na magazynie w Polsce możemy go dostarczyć bezpośrednio z centrali w Austrii.
Maszyny dostarczamy spedycją lub własnym transportem, mogą Państwo oczywiście odebrać towar osobiście.
Doświadczeni pracownicy zapewniają montaż maszyn, ich pierwsze uruchomienie oraz przeszkolenie załogi.
Dzięki magazynowi części zamiennych i doświadczeniu naszych serwisantów naprawa ewentualnych uszkodzeń zostaje przeprowadzona bez najmniejszej zwłoki. Prowadzimy serwis gwarancyjny -24 miesiące, jak i pogwarancyjny.
Posiadamy obszerny salon wystawowy - zapraszamy do oglądania maszyn i konsultacji przy wyborze.
Najważniejsze - traktujemy naszych klientów poważnie i z szacunkiem nie tylko przy sprzedaży maszyn, ale przez cały okres ich użytkowania - profesjonalizm i pomoc w każdym momencie współpracy oraz miła i fachowa obsługa.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy - odpowiemy na wszystkie pytania !

Pliki do pobrania

Słowa kluczowe

bernardo, centra obróbcze, frezarki, hafen, maszyny do blachy, maszyny do drewna, maszyny do metalu, maszyny siedlce, maszyny stolarskie, narzędzia siedlce, obrabiarki, piły do drewna, piły do metalu, piły formatowe, piły taśmowe, przecinarki formatowe, tokarki, wiertarko-frezarka, zaginarki, łuparki


Oferty tej firmy (wszystkie oferty)

Formatowka...

Profesjonalne, bardzo mocne i wydajne urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do...

Frezarka...

Frezarka T 750 oferuje optymalną jakość i możliwości w stosunku do ceny. Duży blat...

Pila formatowa...

Piła formatowa Classic 3200 z odchylanym brzeszczotem piły odpowiada wszystkim wymaganiom...

Oferty pracy tej firmy (wszystkie oferty)

Aktualnie brak ofert pracy.