Osiedle Albatrosów Warszawa - Stary Imielin ul. Rybitwy - portal ogłoszeniowy | machineo.pl

Maszyny budowlane - oferta

A A A

Osiedle Albatrosów Warszawa - Stary Imielin ul. Rybitwy

Rodzaj: usługa

Numer oferty:

Data dodania: 07.10.2014

Ilość wyświetleń: 12227

Osiedle Albatrosów na Starym Imielinie to z pewnością jedno z najciekawszych miejsc na Ursynowie do zamieszkania.

TEREN na którym znajduje się Osiedle Albatrosów, jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą mieszkać poza gwarem miasta i równocześnie cenią sobie szybki dojazd do Centrum. Doskonałą komunikację z centrum miasta zapewnia blisko położona linia metra oraz główne szlaki komunikacyjne: ul. Puławska i ul. Pileckiego. Na korzystną lokalizację osiedla, pozwalającą na chwile wytchnienia od gwaru miejskiego, wpływa sąsiedztwo Jeziorka Imielińskiego oraz pobliskiego Lasu Kabackiego, doskonałego miejsca do spacerów i aktywnego wypoczynku. Od bezpośredniego sąsiedztwa ul. Puławskiej odizoluje osiedle budynek hotelowy trzygwiazdkowego Hotelu Puławska Residence, za którym zlokalizowany będzie zespół sześciu kameralnych budynków wielorodzinnych, o niskiej trzypiętrowej zabudowie. Zamknięte osiedle Albatrosów zapewnia spokój i komfort właścicielom przestronnych mieszkań i apartamentów. Metraże: od 39 m2 do 120 m2. Inwestycja została oddana do użytku w czerwcu 2009 roku.

LOKALIZACJA:

Teren, na którym znajduje się Osiedle Albatrosów, jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą mieszkać poza gwarem miasta i równocześnie cenią sobie szybki dojazd do Centrum. Na korzystną lokalizację osiedla wpływa sąsiedztwo Jeziorka Imielińskiego oraz pobliskiego Lasu Kabackiego, doskonałego miejsca do spacerów i aktywnego wypoczynku.

STANDARD:

Nasze inwestycje realizowane są w technologii tradycyjnej, z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Mieszkania i apartamenty przekazywane są w tzw. standardzie deweloperskim. Dodatkowo zamontujemy Państwu osprzęt elektryczny (gniazdka i wyłączniki), pomalujemy tynki na biało i zamontujemy parapety wewnętrzne wykonane z granitu.

OPIS TECHNICZNY BUDYNKU:

budynek wykonany w technologii żelbetowej, ściany osłonowe wykonane z pustaków ceramicznych, elewacja budynku - tynk cienkowarstwowy na siatce z tworzywa sztucznego, ocieplane styropianem o grubości podstawowej 10 cm, wykończenie - elementy drewniane (fragmenty) klatki schodowe - posadzki wykonane z gresu mineralnego lub innego równorzędnego materiału, ściany klatek schodowych - tynk gipsowy, winda firmy „KONE\" wentylacja mechaniczna garaży, drzwi do pomieszczeń technicznych i na klatki schodowe zgodnie z wymogami ochrony przeciwpożarowej,

STOPIEŃ WYKOŃCZENIA LOKALU MIESZKALNEGO:

instalacje ciepłej i zimnej wody z wodomierzami, piony kanalizacji sanitarnej wykonane z rur PVC, w łazienkach rozprowadzone do podłączenia urządzeń sanitarnych, kotłownie z zastosowaniem kotłów kondensacyjnych „DE DIETRICH\" instalacja centralnego ogrzewania łącznie z grzejnikami typu „PURMO\" lub równorzędnymi, zawory termostatyczne i ciepłomierze, wentylacja grawitacyjna, instalacja elektryczna wraz z osprzętem, instalacja telewizyjna, telefoniczna bez gniazdek i domofony stolarka okienna PCV - kolor: wewnątrz białe, na zewnątrz - drewnopodobne drzwi zewnętrzne antywłamaniowe firmy „GERDA\" ściany działowe murowane lub kartonowo-gipsowe bez ościeżnic i drzwi wewnętrznych, podłoża pod posadzki wylewka betonowa, tynki wewnętrzne gipsowe wg normy PN-B-10110 \"Tynki gipsowe wykonywane mechanicznie, zasady wykonywania i wymagania techniczne\", tynk cementowy w łazienkach i toaletach, parter - mieszkania okablowane pod system alarmowy, parter - stolarka okienna PCV - szyby antywłamaniowe P-4 i okucia antywyważeniowe,


Dane firmy oferującej

Arche Sp. zo.o.

Puławska 424
02-884 Warszawa
tel.: 22 319 - 80 - 80
e-mail: arche@arche.pl


Inne oferty tej firmy

ostatnio oglądane oferty

Osiedle Albatrosów Warszawa - Stary Imielin ul. Rybitwy

Osiedle Albatrosów na Starym Imielinie to z pewnością jedno z najciekawszych...