Osiedle Bema V - APARTAMENTY HOTELOWE PIASECZNO - ul. Gen. Grochowskiego - portal ogłoszeniowy | machineo.pl

Maszyny budowlane - oferta

A A A

Osiedle Bema V - APARTAMENTY HOTELOWE PIASECZNO - ul. Gen. Grochowskiego

Rodzaj: produkt

Stan: nowy

Numer oferty:

Data dodania: 07.10.2014

Ilość wyświetleń: 11101

OSIEDLE BEMA V to kolejny etap realizowanego przez ARCHE, osiedla mieszkaniowego w Piasecznie w obrębie ulic Sienkiewicza, Bema i Gen. Grochowskiego. Powstający budynek „D” o atrakcyjnej, nowoczesnej architekturze, to inwestycyjnaoferta zakupu nowych mieszkań - mieszkań na wynajem, cieszących się uznaniem coraz większej liczby Klientów.

Lokale będą wykończone „pod klucz” w nowoczesnych i zróżnicowanych standardach, z pełnym wyposażeniem, umożliwiającym natychmiastowe zamieszkanie. Będzie istniała możliwość wynajmu lokalu lub nawet pojedynczego pokoju na dogodnych warunkach dla Klienta.

Pozyskiwaniem  Klientów   wynajmujących  lokale  będzie  zajmowała  się  Spółka  Arche i  rozliczała   wygenerowane   zyski. W podobny sposób firma Arche zrealizowała  i  prowadzi  Hote l Puławska  Residence  w  Warszawie. W ofercie będą lokale o powierzchni od 33 m2 do 88 m2. Dogodna lokalizacja w podwarszawskiej miejscowości Piaseczno jest dodatkowym atutem do skorzystania z naszej nowej oferty.

Piaseczno to bardzo dynamicznie rozwijające się miasto. Z upływem czasu staje się niejako częścią Warszawy,

zachowując jednak nadal cechy kameralnego miasta z klimatem. Atutem lokalizacji Osiedla Bema jest sąsiedztwo dworca PKP przy ul. Sienkiewicza, co umożliwia szybką komunikację ze stolicą.

Nasi Klienci wykorzystują kolej jako „tramwaj” do miejsc pracy w centrum Warszawy czy biurowcach na Mokotowie i Ursynowie. Usytuowanie osiedla to również pobliskie tereny rekreacyjne, pozwalające na relaks i wyciszenie po powrocie do domu, ale także możliwość dotarcia pieszo, w kilka minut, do handlowego centrum Piaseczna. Zakończenie inwestycji z pozwoleniem na użytkowanie: II połowa 2014

 

Lokalizacja

Osiedle mieszkaniowe Bema powstaje w Piasecznie w obrębie ulic Sienkiewicza, Bema i Gen. Grochowskiego.

Atutem lokalizacji Osiedla Bema jest sąsiedztwo dworca PKP przy ul. Sienkiewicza, co umożliwia szybką komunikację ze stolicą.

 

 


Dane firmy oferującej

Arche Sp. zo.o.

Puławska 424
02-884 Warszawa
tel.: 22 319 - 80 - 80
e-mail: arche@arche.pl


Inne oferty tej firmy

ostatnio oglądane oferty

Osiedle Bema V - APARTAMENTY HOTELOWE PIASECZNO - ul. Gen. Grochowskiego

OSIEDLE BEMA V to kolejny etap realizowanego przez ARCHE, osiedla mieszkaniowego w...