Maszyny budowlane - oferta

A A A

Osiedle Łamana Warszawa - Włochy ul. Łamana

Rodzaj: usługa

Numer oferty:

Data dodania: 07.10.2014

Ilość wyświetleń: 10966

OPIS INWESTYCJI: Osiedle Łamana składa się z 56 domów jednorodzinnych o powierzchni 139,9 i 153 m² w zabudowie szeregowej. Dzięki temu, że większość domów ustawiona jest w ekspozycji wschód-zachód oraz idealnym proporcjom bryły budynku, domy są doskonale doświetlone. Prostota bryły budynku daje dużą swobodę i łatwość w aranżacji przestrzeni. Trzy kondygnacje tworzą trzy bardzo ważne dla domu strefy: gospodarczą, dzienną i nocną. Wielkim atutem są dwa miejsca parkingowe dla domu oraz możliwość wykonania kominka. Niska zabudowa okolicy i mnóstwo istniejącej zieleni to zalety, które bez wątpienia docenią osoby lubiące spokój. Dzięki prostej, nowoczesnej architekturze i optymalnym metrażu otrzymaliśmy dom wyjątkowo funkcjonalny i estetyczny, a przy tym ekonomiczny. Architektura tego domu zaspokaja potrzeby współczesnego odbiorcy, jest czytelna i dynamiczna. Elewacje zdobią eleganckie drewno, kamień oraz stal.

TERMIN REALIZACJI: Osiedle będzie budowane w dwóch etapach, po 28 domów każdy. Pierwszy etap został oddany w połowie 2010 r., drugi- w sierpniu 2011 r.

LOKALIZACJA: Osiedle Łamana zlokalizowane jest w najatrakcyjniejszej części dzielnicy na granicy historycznych Starych Włoch oraz Nowych Włoch. W sąsiedztwie osiedla znajduje się zabudowa jednorodzinna. O krok znajduje się Park Kombatantów oraz Staw Koziorożca, doskonałe miejsca do spacerów. Na spacer można się też wybrać do Parku marsz. Edwarda Śmigłego Rydza, który znajduje się ... na Powiślu! A to dzięki wielkiemu atutowi lokalizacji, którym jest stacja Warszawa Włochy, do której jest 3 min spacerkiem. Ze stacji tej do centrum nowymi pięknymi składami Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) jedzie się tylko 11 min! Kolejką SKM można dojechać poprzez Warszawską Pragę aż do Sulejówka. Do centrum dojedziemy Al. Jerozolimskimi, lub ul. Połczyńską.

STANDARD: Budynki w konstrukcji nośnej żelbetowej, ściany zewnętrzne osłonowe murowane z pustaków ceramicznych ocieplonych styropianem. Elewacje tynkowane, z elementami ozdobnymi takimi jak drewno, kamień i stal. Zarówno schody wewnętrzne jak i zewnętrzne zaprojektowano jako konstrukcję stalową z możliwością indywidualnego wykończenia. Brama garażowa z napędem, uchylna, ocieplona, w okleinie drewnopodobnej. Balkony i tarasy zaprojektowano jako płytę wylewaną lub prefabrykowaną wraz ze szlichtą do indywidualnego wykończenia. Balustrady stalowe, ocynkowane i malowane. Stolarka okienna z PCV, wewnątrz biała, z zewnątrz okleina drewnopodobna, np. „złoty dąb\". Drzwi frontowe antywłamaniowe z doświetleniem. W każdym z domów zaprojektowano instalację wod. - kan. z podejściem do odbiorników, instalację c.o. wraz z grzejnikami zasilaną z indywidualnego kotła gazowego z zamkniętą komorą spalania, wentylację grawitacyjną, system kominowy do odprowadzania spalin z kominka, instalację elektryczną, instalację alarmu, RTV, internet i domofon.

Opis wykończenia: • standard deweloperski, • bez białego montażu, • możliwość wykończenia.


Dane firmy oferującej

Arche Sp. zo.o.

Puławska 424
02-884 Warszawa
tel.: 22 319 - 80 - 80
e-mail: arche@arche.pl


Inne oferty tej firmy

ostatnio oglądane oferty

Osiedle Łamana Warszawa - Włochy ul. Łamana

OPIS INWESTYCJI: Osiedle Łamana składa się z 56 domów...