Maszyny budowlane - oferta

A A A

Postępu 10 Warszawa - Mokotów ul. Postępu

Rodzaj: usługa

Numer oferty:

Data dodania: 07.10.2014

Ilość wyświetleń: 11735

OPIS INWESTYCJI: Budynek wielorodzinny z usługami w parterach i z garażem podziemnym dwukondygnacyjnym, część nadziemna od 7 do 12 kondygnacji. Budynek dzieli się na część wysoką od strony skrzyżowania ulic Postępu i Cybernetyki, licząca 12 kondygnacji i część średniowysoką z 7 kondygnacjami i zwyżkami na fragmentach do 9 kondygnacji.

Elewację głównego korpusu na kondygnacjach od 2 do 7 budynku od strony ul. Postępu tworzą piękne przeszklone loggie. Na kondygnacji 8 zaprojektowano tarasy z zielenią. Natomiast na kondygnacji 9 znajdują się wysunięte balkony. Najwyższe kondygnacje od 10 do 12 stanowią kontynuację formy niżej położonych poziomów.

Architektura budynku jest przykładem nowoczesnych rozwiązań konstruktorskich. W budynku zaprojektowano 169 lokali mieszkalnych i 8 lokali usługowych o powierzchni od 36 m2 do 143 m2

Wyjątkowość oferty to nie tylko duże okna, doskonale oświetlające wszystkie pomieszczenia to także funkcjonalne i rozkładowe mieszkania, duże balkony i tarasy. Wielkość lokali i ich różnorodność pozwalają znaleźć mieszkanie idealnie dopasowane do potrzeb wszystkich klientów. Mając na uwadze też wygodę przyszłych mieszkańców, na parterze budynku przewidziano różnego rodzaju lokale usługowe. Na terenie budynku znajdować sie będzie plac zabaw dla dzieci.

LOKALIZACJA:

Budynek przy ul. Postępu 10 znajduje się w doskonałej lokalizacji blisko renomowanego centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Mokotów oraz centrum biznesu - Mokotów Bussines Park. Budynek zlokalizowany będzie na Mokotowie u zbiegu ulic Postępu i Cybernetyki, jednej z najdynamiczniej rozwijającej się części Warszawy. W otoczeniu istnieje w pełni rozwinięta infrastruktura miejska. Znajdujące się w pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe stwarzają możliwość szybkiego dotarcia do centrum Warszawy. W pobliżu są też: centra medyczne, przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe.


Dane firmy oferującej

Arche Sp. zo.o.

Puławska 424
02-884 Warszawa
tel.: 22 319 - 80 - 80
e-mail: arche@arche.pl


Inne oferty tej firmy

ostatnio oglądane oferty

Postępu 10 Warszawa - Mokotów ul. Postępu

OPIS INWESTYCJI: Budynek wielorodzinny z usługami w parterach i z garażem...