Willa Diamond Józefosław ul. Wilanowska 17 - portal ogłoszeniowy | machineo.pl

Maszyny budowlane - oferta

A A A

Willa Diamond Józefosław ul. Wilanowska 17

Rodzaj: usługa

Numer oferty:

Data dodania: 07.10.2014

Ilość wyświetleń: 11993

OPIS INWESTYCJI: Osiedle Willa Diamond położone jest w popularnym Józefosławiu tuż przy południowej granicy Warszawy oraz w odległości 500 m od Lasu Kabackiego. Oferujemy kilka typów domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej od 185 do 224 m2 na dużych działkach do ponad 600 m2. Domy, te są świetną syntezą technologii i nowoczesnej architektury, w Józefosławiu niespotykanej, architektury, która jest estetyczna, dynamiczna i ergonomiczna. W domach pojawiają się też elementy tradycyjne jak np. dach o konstrukcji krokwiowo - płatwiowej o łagodnym spadku, co pozwala połączyć modernistyczny kształt z klasycznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Bryła budynku pozwoliła na uzyskanie przestrzeni łatwej do aranżacji, optymalnie wykorzystanej, przy tym doskonale doświetlonej. W parterach budynków znajduje się kuchnia, jadalnia salon i gabinet. Do wyboru w zależności od metrażu domu trzy lub cztery sypialnie na piętrze. Domy posiadają garaże, na dwa samochody oraz duże tarasy na poziomie terenu i piętra. Pokryliśmy elewację dużą ilością drewna a taras dolny wykładamy granitem, co w połączeniu z architekturą powoduje, że domy idealne wpasowują się w przestrzeń. Osiedle „Willa Diamond\" to w skrócie przestrzeń, kameralność, intymność i nowy podwyższony standard. Wszystkich Państwa, których zainteresowała nasza oferta zapraszamy do obejrzenia DOMU MODELOWEGO W ofercie znaleźć można kilka typów domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej od 185 do 224 m² na dużych działkach do ponad 600 m².

TERMIN REALIZACJI: I etap: zrealizowny, II etap: I kwartał 2011

LOKALIZACJA: Osiedle Willa Diamond zlokalizowane jest w najatrakcyjniejszej części Józefosławia przy ul. Wilanowskiej 17, w otulinie Lasu Kabackiego, który jest w odległości kliku minut spacerem. Najbliższe sąsiedztwo to wyłącznie niska zabudowa jednorodzinna. Położenie osiedla blisko szkoły, przedszkoli, sklepów i przystanku autobusowego ułatwia codzienne życie. Na chętnych przed lub po pracy czeka sport&spa Tuanclub z siłownią, kortami tenisowymi, basenem i kompleksem spa nie tylko dla pań. Dla najmłodszych również pełna oferta aktywnego wypoczynku od szkółki tenisowej po kursy tańca i naukę jazdy konnej. To wszystko na wyciągnięcie ręki wraz ze ścieżkami rowerowymi prowadzącymi przez las do ogrodu botanicznego w Powsinie.

STANDARD: Opis wykończenia: Budynki są realizowane w technologii energooszczędnej o wskaźniku izotermiczności ściany U = 0,2 W/(m2 x K). Ściany osłonowe budowane są z pustaków ceramicznych okładanych styropianem o grubości 20 cm. Dach o łagodnym spadku jest konstrukcji krokwiowo - płatwiowej. Na elewacji tynk akrylowy oraz panele drewniane w kolorze mahoniowym stosownie do stolarki okiennej. Stolarka okienna z drzewa sosnowego jednoramowa z szybami jednokomorowymi i drzwi antywłamaniowe z doświetleniem, firmy „Stolbud Sokółka\". Brama garażowa firmy „Normsthal\". Schody wewnętrzne żelbetowe. Na schodach zewnętrznych i na tarasie granit. Instalacja gazowa i centralnego ogrzewania składa się z pieca dwufunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania firmy „Junkers\" i grzejników kanałowych np.: firmy „Verano\". Instalacje: elektryczna firmy „Legrand\", wodno - kanalizacyjna, telefoniczna, telewizyjna, internetowa, domofonowa i alarmowa. Zapewniamy też system kominowy do kominków firmy „Schiedel\", system wykorzystania wody deszczowej do podlewania ogródków oraz filtr zimnej wody firmy „Espring\". To wszystko oferujemy w ramach ceny.

W opcji oferujemy: • instalację audio, • centralny odkurzacz, • gruntowny wymiennik ciepła, • system wentylacji z rekuperacją, • rozprowadzenie gorącego powietrza z kominka.


Dane firmy oferującej

Arche Sp. zo.o.

Puławska 424
02-884 Warszawa
tel.: 22 319 - 80 - 80
e-mail: arche@arche.pl


Inne oferty tej firmy

ostatnio oglądane oferty

Willa Diamond Józefosław ul. Wilanowska 17

OPIS INWESTYCJI: Osiedle Willa Diamond położone jest w popularnym...